להכיר את הבן זוג דרך משחק קלפים

זוגות רבים מחפשים דרכים מקוריות ויצירתיות להישאר אקטואליים ורלוונטיים זה כלפי זה גם אחרי שנים של זוגיות. הם לא רוצים שהשגרה תהפוך גם את הזוגיות שלהם למשעממת והם רוצים להמשיך ולהתרגש מהחיים המשותפים, מהקשר הטוב ומהאהבה השוררת ביניהם. קלפי משחק לזוגות יכולים לסייע בדיוק בהשגת המטרות האלה. בעזרת משחק קלפים זוגי אפשר להעלות אל פני השטח נושאים כאלה ואחרים, לבצע משימות שאפשר לבצע רק עם בן או בת הזוג וכך לשמור על תקשורת חיובית וטובה, כמו גם לשמור על הגחלת של הזוגיות, שלא תכבה אף פעם. קלפים אלה מתאימים לזוגות בכל שלבי החיים המשותפים.

למי כדאי לקנות קלפי משחק לזוגות?

אין זוג שלא רוצה לשמור על הזוגיות חיה ובועטת ובעזרת קלפי משחק לזוגות אפשר לעשות את זה, בנוסף לפעולות נוספות שנוקטים בהן כמו יציאה לדייטים, בילוי זוגי בבית, שמירה על אינטימיות וכמובן הקפדה על ערוץ תקשורת ישיר ופתוח כל הזמן. הקלפים יכולים להציע רעיונות נוספים לנושאי שיחה או משימות מעניינות שבני הזוג לא חושבים עליהן לבד ויש גם משהו קסום בידיעה שמקדישים זמן למשחק משותף, בלי ילדים, בלי טלוויזיה דולקת ברקע ובלי הטלפון הנייד בקרבת מקום. עצם זה שכל תשומת הלב מופנית זה אל זה יש בה כדי להחזיק אותם קרובים זה לזה בדיוק כמו שהם רוצים.

כשהמשחק נכנס למערכת היחסים

אין כל רע בבחירת קלפי משחק לזוגות ובהבנה שמחפשים רעיון מקורי וחדש כדי לחזק את הקשר הזוגי. לשם מטרה נעלה זו כל אמצעי יהיה נכון וכשר וחשוב להקפיד על הזמנים שבהם שולפים את המשחק, כמו גם מבצעים כל פעילות זוגית אחרת, רק בני הזוג ללא אנשים נוספים או ילדים. בעזרת הקלפים אפשר להיפתח, להעלות נושאי שיחה חדשים או להעביר זמן בנעימים בצורה מקורית שעד כה בני הזוג לא חשבו עליה.

היועצת והמאמנת הזוגית חפצי מידלש פיתחה משחקי קלפים לזוגות שמחפשים דרך מקורית לבלות ביחד ותוך כדי לחזק את הקשר שלהם ולשמור על התקשורת הטובה.

לפרטים נוספים וייעוץ
חפצי מידלש
קלפי משחק לזוגות
דילוג לתוכן