ייעוץ נישואין

ייעוץ נישואין ומשפחה

בכל זוגיות ישנם קונפליקטים. זה יכולת להיות בזוגיות ארוכת טווח או אפילו בהתחלה.

שני אנשים שונים, עם דעות שונות, קו מחשבה שונה, אני מאמין אחר, ערכים מנוגדים שגדלו לתרבות ומודל לחיקוי שונה עלולים למצוא את עצמם לא מעט פעמים בחילוקי דעות. וזה בסדר. כי אתם שונים. לעיתים מרגיש שקשה להתגבר על השונות ולקבל כל אחד כמו שהוא והמשברים הולכים ומתגברים, ואתם עלולים למצוא את הזוגיות שלכם על סף פיצוץ.

אם הגעתם למקום שיש בו הזנחה, כבר אין לכם תקשורת, אין לכם תחומיי עניין, אין אמון, אין התחשבות בצרכים אחד של השנייה וההפך, רגע לפני שהמצב מתדרדר עד לכדי פירוק זוגיות זה הזמן לעצור ולהתחיל לעשות שינוי ולהגיע לייעוץ נישואין.

בחברה שבה הגישה היא לזרוק את מה שמתקלקל, ממהרים להשליך גם את הזוגיות. אך לפרק זוגיות זה לא תמיד הפתרון הקל, הנוח והיעיל ביותר. זוגיות דורשת תחזוקה שוטפת.

ייעוץ נישואין יעזור לכם ללמוד להתמודד עם קונפליקטים בזוגיות, במקום להימנע מהם או להפוך אותם למלחמה. הייעוץ זוגי הוא תהליך הנועד לשקם את המערכת הזוגית שלכם, בעזרת צד ג’ (היועצת) אשר מהווה אשת מקצוע וניטרלית בתהליך.

יעוץ נישואין הוא לא מילה גסה, בוודאי אם אתם ממש לא רוצים להגיע למצב שבו אתם מתגרשים, אבל כל מה שצריך לעשות הוא לבחור שירותי יעוץ נישואין שמתאימים לצרכים שלכם, כמו השירותים של מרכז פריצת דרך, ‏בשביל להתחיל לעשות עבודה רצינית על מערכת היחסים שלכם.

‏למה כל כך חשוב לבחור שירותי יעוץ נישואין?

‏אם עדין יש מה להציל בינכם, אם קיימת עדין אהבה, אם אתם לא רוצים לפרק מכל סיבה (הילדים, שיכול כלכלי, נוחות ועוד) הישארו בטוב ובואו לעבוד על הדברים.

בואו לעבור תהליך שיצמיח את הזוגיות שלכם ויחזיר אתכם לעתיד משותף.

התהליך של ייעוץ נישואין מלווה בסודיות מוחלטת, ונטרליות מלאה של היועצת חפצי מידלש בעלת ניסיון רב אשר תגשר בינכם ותיגע בנקודות הרגישות מבלי להפציץ בין הצדדים.

‏זה ממש לא פשוט לקחת החלטה ולהכנס לטיפול זוגי כאשר אתם נמצאים במצב שברירי ‏של מערכת היחסים האישית שלכם. יחד עם זאת, ברור לכם שאתם לא מוותרים על בני הזוג שלכם ואתם לא מוותרים על המשפחה שלכם, מה שאומר שאתם חייבים לעבוד הכי קשה שיש בשביל לתקן את המקולקל יחד עם אנשי הצוות של מרכז פריצת דרך.

לפרטים נוספים וייעוץ
חפצי מידלש
ייעוץ נישואין
דילוג לתוכן