ייעוץ זוגי

זוגות יקרים אם הגעתם לכאן, אתם מחפשים פתרון, הדרכה או ייעוץ לאתגר שמעסיק אתכם בזוגיות שלכם. הגעתם למקום הנכון!

קונפליקטים הם מצבים בלתי נמנעים בחיינו וכך גם בחיי הזוגיות שלנו, יש האומרים אפילו שהם חיוניים להתפתחות הקשר. אולם על מנת שנדע לעמוד בהם וכדי שהם ישמשו כמנוף לצמיחה ולמידה בזוגיות, צריך לדעת לנהל אותם ולא לפתוח במלחמת עולם כל פעם כשאנו ניצבים מול קונפליקט שכזה.
בחברה שבה הגישה היא לזרוק את מה שמתקלקל, ממהרים להשליך גם את הזוגיות. אך לפרק זוגיות זה לא תמיד הפתרון הקל, הנוח והיעיל ביותר. זוגיות דורשת תחזוקה שוטפת.

אם הגעתם למקום שיש בו הזנחה, כבר אין לכם תקשורת, אין לכם תחומיי עניין, אין אמון, אין התחשבות בצרכים אחד של השנייה וההפך, רגע לפני שהמצב מתדרדר עד לכדי פירוק זוגיות זה הזמן לעצור ולהתחיל לעשות שינוי.
ייעוץ זוגי יעזור לכם ללמוד להתמודד עם קונפליקטים בזוגיות, במקום להימנע מהם או להפוך אותם למלחמה. הייעוץ זוגי הוא תהליך הנועד לשקם את המערכת הזוגית שלכם, בעזרת צד ג’ (היועצת) אשר מהווה אשת מקצוע וניטרלית בתהליך.
המטרה לסייע לכם, בני זוג להתמודד עם משברים שונים, מחלוקות וקונפליקטים ולעיתים אף עם החלטות גורליות (כמו נישואין או פרידה).

בתהליך ישנו ליווי צמוד והכוונה שבמהלכם נזהה את הבעיות העיקריות, את הצרכים של כל אחד מכם, נלמד להתבונן על חצי הכוס המלאה, נקבל כלים להתמודדות מול הקשיים בהם אתם נמצאים, נפתח הקשבה, נבנה את התקשורת, ובעיקר נגלה אחד את השנייה ואת הזוגיות שלנו מחדש!  התהליך הוא קצר מועד, מהיר וממוקד ומתנהל בסודיות מובטחת.
אנשים רבים פונים אלי עם רצון שלהם להתחיל תהליך של ייעוץ זוגי, אבל בלי פרטנר ששותף לאותו הרצון, אלא מתנגד אליו.

אם אתם חשים שהזוגיות שלכם בסכנה או אם אתם רוצים להגיע לפני שהמצב יתדרדר, פנו אלי ויחד נעשה תהליך שבסופו תזכרו שוב למה התאהבתם!   התקשרו 054-7723833

שאלות ומידע חיוני נוסף:

כשצד אחד מתנגד להגיע לייעוץ, מה ניתן לעשות?
טיפים לתהליך מוצלח של ייעוץ זוגית

דילוג לתוכן