ייעוץ זוגי לדתיים

ייעוץ זוגי דתי באשקלון

שלום בית הוא ערך חשוב ביהדות, אפילו קדוש. אנו בקליניקת פריצת דרך שותפים לזה, ומאמינים כי משפחה וזוגיות היא ערך עליון. על כן אנו מעניקים שירותי ייעוץ זוגי לדתיים  ומוכנים לעזור לכם ככל שידרש לחזור לשלום בית.

כשמגיעים רגעי משבר חשוב מאוד שיהיה לנו מערכת תמיכה, אך המשפחה הקרובה והחברים שלנו אינם מחליפים ייעוץ מקצועי. לרוב למערכת התמיכה שלנו החברים והמשפחה אין את הידע והכלים המקצועיים לעזור לכם לחזור לשלום בית ועל כן חשוב לפנות לייעוץ זוגי לדתיים.

אנשי הצוות של מרכז פריצת דרך יכולים לעזור לכם למצוא שירותי ייעוץ זוגי לדתיים שמתאימים לכם, ולאפשר לכם לשמור על התא המשפחתי שלכם יציב לאורך שנים רבות בדיסקרטיות מלאה.

למה חשוב לקבל ייעוץ זוגי לדתיים?

‏במובנים רבים, ייעוץ זוגי לדתים לוקח בחשבון גם את אורח החיים שממנו אתם מגיעים אל תוך מערכת היחסים הזוגית, אבל גם את מידת הנוכנות של כל הצדדים המעורבים לניהול של חיי משפחה. יכול מאוד להיות שאתם פשוט לא מבינים מהי המשמעות של נישואין בשלב יחסית מוקדם של הדרך או שאתם מתמודדים עם שינוי באופן שבו אתם מסתכלים על הדת, ‏מה שיכול להשפיע מאוד על האופן שבו אתם מגדלים את הילדים ודואגים לחינוך שלהם. כך או כך, ניהול נכון של התהליך, תוך תשומת לב לכל הרגשות והרגישויות הקיימות, ‏היא המטרה של מטפל אשר מעניק שירותי ייעוץ זוגי לדתיים.

‏הכי חשוב להרגיש בנוח עם עצמכם

‏לא משנה מהי הסיבה שהביאה אתכם לקליניקה של המטפל, אם אתם מבקשים לקבל שירותי ייעוץ זוגי לדתיים אתם חייבים להרגיש בנוח לדבר על הבעיות הכי קשות והכי אישיות שלכם. לכן, צריך למצוא מטפל שגורם לשני בני הזוג תחושה של נוחות, ‏כבר מהרגע הראשון. אנחנו, אנשי הצוות של מרכז פריצת דרך יכולים לאפשר לכם לשאול את כל השאלות שיש לכם כאשר אתם מחפשים ייעוץ זוגי לדתיים וצריכים לקבל החלטות במהירות.

לפרטים נוספים וייעוץ
חפצי מידלש
ייעוץ זוגי לדתיים
דילוג לתוכן