הדרכת הורים

הדרכות הורים

להיות הורים זה המקצוע הכי חשוב! איפה לומדים אותו?

  • נמאס לכם לכעוס על הילדים?
  • רוצים לדעת איך לייצר תקשורת נכונה אתם?
  • חולמים על מערכת יחסים מכבדת ביניכם ובית שקט והרמוני?

 הפסיקו לפעול מתוך אינטואיציה ובואו לרכוש כלים ומיומנויות להתמודדות עם קשיים בהורות.

מה נעשה בקורס?

בקורס נתוודע לעולמו הרגשי של הילד וננסה להבין איך הוא חווה את העולם, נדבר על מושגים כמו שייכות, עקרון הבחירה ונלמד כיצד מציבים גבולות ובו מזמן מעצימים ומעודדים, מהי פרשנות סובייקטיבית ואיך מתמודדים עם אתגרים כמו גיל ההתבגרות והפרעות קשב.

10 מפגשים שישימו את ההורות שלכם במרכז! בואו עוד היום ללמוד איך לייצר מערכת יחסים טובה עם הילדים

שעה וחצי למפגש

לפרטים והרשמה:

הדרכת הורים אשקלון

הדרכת הורים אשקלון

‏האתגר הגדול ביותר שלכם ההורים, הוא ‏האחריות ההורית על הילדים שלכם. ‏אתם אמנם מרגישים שאתם מכירים הכי טוב בעולם את הילדים שלכם אבל בפועל, כל יום הוא אתגר חדש בוודאי כאשר הילדים שלכם מתמודדים עם בעיות מורכבות ‏בבית ובבית הספר. אתם לא צריכים להתמודד לבד עם אתגרי ההורות,  האתגרים יכולים להיות מתסכלים וממושכים, ואתם יכולים לעזור לעצמכם ולילדים שלכם להרגיש קצת יותר טוב  ולפנות לקבלת שירותי הדרכת הורים באשקלון ולנסות להבין מה אתם יכולים לעשות על מנת לייצר אווריה טובה יותר ומכילה בבית שתחזיר לכם את הסמכות ההורית שלכם ותעזור לכם להבין את עולמו של הילד. היום יותר מתמיד, שירותי הדרכת הורים באשקלון ‏הם פתרון מצוין מבחינתם של הורים רבים. אם אתם מרגישים שאתם צריכים לקבל עזרה, שהקושי מתגבר, בואו נעבוד יחד עם אנשי הצוות של מרכז פריצת דרך שיכולים לספק לכם את המעטפת הדרושה על מנת לשפר את החיים של הילדים שלכם.

‏מה חשוב לדעת על הדרכת הורים באשקלון?

‏שירותי הדרכת הורים באשקלון הם שירותים שעוזרים לכם להבין מה הם האתגרים האישיים המורכבים ביותר בחיים של הילדים שלכם. בין אם מדובר על ילדים שמתמודדים עם בעיות חברתיות בבית הספר, או בין אם הילדים מרגישים את הסביבה הלחוצה שיש בבית שלכם והם רק משקפיים במידה כזו אחרת את ההתנהגות של ההורים, או בעיות נוספות. בתהליך נאבחן את מקור הקושי ונעניק כלים פרקטיים להתמודדות עם האתגרים השונים של ילדיכם, על מנת לעזור לכם להחזיר את האיזון בין כל בני הבית בצורה הטובה והיעילה ביותר, תוך ליווי הבנוי על ניסיון רב שנים.

‏ההחלטה האמיצה והכי חשובה שיש

‏אמנם ממש לא פשוט להתמודד עם בעיות התנהגות של ילדים אבל בפועל אם חשוב לכם לתת לילדים שלכם איכות החיים הגבוהה ביותר ואת השלווה שמגיע להם לקבל, אז בוודאי שאתם מוכנים לעשות המון מאמצים על מנת לקבל שירותי הדרכת הורים באשקלון שמתאימים למצב המשפחתי שלכם כמו כפפה ליד. ‏אנחנו, בקליניקת פריצת דרך יכולים לעזור לכם למצוא את הפתרון הנכון ‏למשפחה שלכם ואנחנו נעשה הכל על מנת לאפשר לכם להרגיש בנוח גם כאשר מדובר על בעיות מורכבות מאוד.

דילוג לתוכן