אודות

שלום ונעים מאוד. שמי חפצי מידלש, ואני יועצת ומאמנת אישית וזוגית, עם התמחות ייחודית ביחסים בתוך המשפחה, ובטיפולים קצרי-מועד וממוקדים, בשילוב גישות מקצועיות שונות.

כולנו יודעים כי בכל מקום בו יש יחסים יש גם אתגרים ומשברים שפוגשים אותנו בכל מעגלי החיים.

משברים בחיים שלנו  – בזוגיות שלנו, בהורות שלנו, ובמשפחה שלנו, בעיקר אם מדובר במשברים לא צפויים,  יכולים לעיתים למוטט אותנו ממש,  תוך שהם משאירים אותנו חסרי אונים, וגובים מאתנו מחירים נפשיים ופיזיים כאחד.

אך זוהי גם דרכנו ל’פריצת דרך’. אתגרים ומשברים המנוהלים נכון, תוך ליווי מקצועי מותאם אישית, יכולים להוביל אותנו לצמיחה והתפתחות, דווקא מתוך המשבר.

הקליניקה של ׳פריצת דרך׳ היא המקום בו תוכלו לחולל שינוי בכל תחום בחיים בו אתם נתקלים באתגרים. פה תוכלו להתייעץ, לעבור אימון אישי זוגי או משפחתי, לקיים הליך גישור או לנסות לברר מה השלב הבא בקריירה, כשהמטרה היא להוביל אתכם לשינוי ופריצה אישית.

טכניקת הטיפול בקליניקה משלבת אלמנטים מעולם הייעוץ ומעולם האימון מתוך אמונה שאין דרך אחת המתאימה לכולם. מניסיון, שילוב מספר שיטות טיפול מביאה לפריצות דרך ולתוצאות טובות יותר.

בין תחומי השירות שלנו:

  • ייעוץ משפחתי.
  • ייעוץ זוגי.
  • אימון אישי ((Coaching.
  • אימון להתמודדות עם הפרעות קשב וריכוז.
  • הדרכות הורים.
  • גישור.
  • סדנאות והרצאות.

 

קצת עליי

היי אני חפצי מידלש יועצת ומאמנת, מובילה אנשים, זוגות משפחות לפריצת דרך. כשהייתי בצבא, והתלבטתי מה ללמוד עלה הרעיון ללמוד עבודה סוציאלית.
כשביררתי לעצמי קצת לעומק מה זה אומר, עניתי לעצמי “עזבי חפצי, לא מתאים, מה תשמעי את כל הבעיות של כולם, את כל היום תשבי ותבכי יחד איתם”, אז ניסתי להתחמק והלכתי ולמדתי חינוך. (שגם שם קיבלתי המון כלים לכובע שלי כיום).

אך מהר מאוד לצד החינוך חזרתי להתעסק ב”עבודה סוציאלית” ולנסות לעזור לכולם. ככל הנראה שליעוד שלי לא היה מנוס ובדרך לא דרך אני היום מנסה לעזור לכולם.
כשחברה מהילדות איתרה אותי בפייסבוק אחרי שנים שלא נפגשנו, ושאלה אותי מה אני עושה היום, היא אמרה הייתי בטוחה שתהיי עובדת סוציאלית, זה רק חיזק אצלי את התחושה שאני במקצוע הנכון.

ההתמחות הראשונה שלי הייתה בהפרעות קשב וריכוז. זאת בזכות הילדה שלי שגרמה לי להבין שלמרות שעשיתי תואר ראשון בחינוך, ישנם עוד הרבה דברים שאני לא יודעת ואני צריכה להמשיך ללמוד. ומשם כבר המשכתי ועשיתי עוד 4 התמחויות נוספות (זוגיות, גיל ההתבגרות, סמכות הורית- הצבת גבולות והפרעות אכילה והאכלה בגיל הרך). וכיום מלמדת ומנחה הורים וצוותים חינוכיים בנושא.

אני אדם מאוד פרקטי ולכן הטיפולים אצלי מאוד ממוקדי מטרה. לראות זוג שהצלחתי לעזור לו להגיע לשלום בית, לראות אדם שיצא מהמשבר, ללוות משפחה שהצליחה להגיע לפריצת דרך מעניק לי סיפוק אין סופי ועל כן התברכתי לעבוד במה שאני אוהבת.

דילוג לתוכן